Coel

Produkcja farmaceutyczna leków, podłoży maściowych, preparatów galenowych.

zobacz ofertę online

O Naszej Firmie


Wytwórnia Euceryny Laboratorium Farmaceutyczne COEL jest prywatną firmą rodzinną, założoną w listopadzie 1986 roku w Krakowie. Trudną, i w dzisiejszych czasach mało medialną nazwę, firma zawdzięcza produkcji podłoża maści i kremów, o nazwie EUCERYNA.

Wykorzystując doświadczenie zdobyte przez długoletnią, nieprzerwaną działalność na rynku, wytwarzamy szereg produktów leczniczych, wyrobów medycznych i surowców farmaceutycznych, w tym preparatów dermatologicznych, produktów farmakopealnych, roztworów do dezynfekcji skóry i wyrobów przeznaczonych do diagnostyki medycznej.

Na bazie euceryny produkujemy doskonałe maści stosowane w leczeniu trudno gojących się ran, oparzeń słonecznych, odmrożeń, łuszczycy i przewlekłego wyprysku. Są to produkty dostępne bez recepty i zalecane przy wszelkich zmianach skóry spowodowanych jej niedostatecznym odżywianiem.

Z dużą satysfakcją obserwujemy dynamiczny rozwój firmy i zwiększające się zapotrzebowanie na jej wyroby. Dysponujemy dobrze wyposażonym laboratorium kontrolnym jakości leków, w którym pracuje wykwalifikowany zespół młodych pracowników.

Nasze wspólne działania zaowocowały uzyskaniem Certyfikat GMP, nadanym w czerwcu 2009 r. Po przeprowadzonej kolejnej inspekcji we wrześniu 2014 r., z uwagi na utrzymane przez naszą firmę najwyższe standardy wytwarzania, Główny Inspektor Farmaceutyczny w grudniu 2014 r. wydał aktualny Certyfikat GMP. Fakt ten jeszcze bardziej mobilizuje nas do dbałości o prowadzone procesy wytwarzania i utrzymywanie wysokiej jakości produkowanych wyrobów.

Na skróty